26/03/2025 თბილისის ზოგიერთ ქუჩას წყალმომარაგება შეეზღუდება
• ისანი, დღეს, 3/26/2025 წამებულის და მატროსოვის ქუჩების კვეთაზე წყალმომარაგების ქსელზე აუცილებელი ტექნიკური სამუშაოები ჩატარდება. სამუშაოების მიმდინარეობისას 3/26/2025 22:00 დან 3/27/2025 10:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ზურაბ მახარაშვილის, ქეთევან წამებულის N71-89 (კენტებს), N 98-110 (ლუწებს), მოსკოვის გამზ. N1-13 (კენტებს) N2-8 (ლუწებს), გეთიას, აბუსერიძე-ტბელის (ყოფილი მატროსოვის), სახალხოს, სამგორის, მეველეს, გუდარეხის, ციხისძირის, დიდგორი და წულაძის ქუჩებს, წულაძის 1-ლ და მე-2 შესახვევს, 1,2,3 გასავლებს, გაბრიელ სალოსის მე-3 და მე-4 შესახვევს. სამრეწველოს დასახლების 1 და მე-2 ქუჩას, ნადარეიშვილის ქუჩას.
• საბურთალოს რაიონი ხვალ, 27/03 ა.ანტონოვსკაიას ქ. N9-თან ქსელზე გადაერთებითი სამუშაოები ჩატარდება. წყალი შეგიწყდებათ 27/03 10:00სთ-დან 27/03 22:00სთ-მდე.წყალმომარაგება შეუწყდება:ალ. ყაზბეგის გამზ. N2-N24 (ლუწები), ანა ანტონოვსკაიას, ჯანო ბაგრატიონის ქუჩებს.
• საბურთალო, ფრედერიკ მონპერეს N 106-ში მოქალაქის კუთვნილ წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 3/26/2025 09:00 დან 3/26/2025 21:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: სოფელ დიღომში- რაინეგესის N 63-136, მონპერის, მაქს ტილკეს, შმერლინგი, კრისტიან სტივენი, ბარონ დებაი, ჰუგო ჰუბერტი, შერმადინი, ბერტაფონ ზუტნერი, ჰენრი პრინერსკის, კლაპორთის, არქანჯერო ლამბერტი, ხატაეთი, ტიმოთი ბელოის, მარკო პოლოს და კრისტოფორე კასტელის ქუჩებს.
• სამგორი, კახეთის გზატკეცილი N 1-ში მოქალაქის კუთვნილ წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 3/26/2025 10:00 დან 3/26/2025 22:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ნორე რამიშვილის 1- 21 , კახეთის გზატკეცილი 1 - 21