27/03/2025 თბილისის ზოგიერთ ქუჩას წყალმომარაგება შეეზღუდება
- ვაკე, გოგი გეგეჭკორის N 16-თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/27/2025 00:30 დან 3/27/2025 12:30 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება:
ქავთარაძის ქუჩას N2-24(ლუწებს), 1-25(კენტებს),მაღალაშვილის, ჩხეიძის, კალისტრატე ქუთათელაძის, სხირტლაძის, ჩახავას, ლორთქიფანეძის, გეგეჭკორის, ყაზბეგის ქუჩას N30-46(ლუწებს),ვაჟა ფშაველას გამზირი N58-72(ლუწებს) და შანხაის დასახლებას, მარიკა ბარათაშვილის ქუჩას - ნაძალადევი, რევაზ ურიდიას ქ.N 187-ში მოქალაქის კუთვნილ წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 3/27/2025 00:45 დან 3/27/2025 11:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ურიდია, მესხი, ჩხიკვაძე.
- წყალმომარაგება შეუწყდათ ავარიულად აწყურის ქ. N 41-თან წყალსადენის ქსელზე დაზიანების გამო 3/27/2025 04:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდა:
შირაქის ქ, კოშკოვანი, დოსითეო დიმიტრიადისის ქ, (კახეთის შესახვევი ), ქეთევან ლოსაბერიძე (ძევერას), გიორგი აბრამიშვილის (გარე კახეთი), შორაპანის, აწყურის N 24-94 (ლუწებს) N9-51 (კენტებს), ლეხ კაჩინსკის (შავი ზღვის) N9, 11, 13, ნავთლუღის ქ. და ჭრელაშვილის ქეთევან დედოფლის გამზ. 67 67ა 6990,91, 92,94-ს. ვლადმიერ ლობჟანიძის ქუჩას (ყოფილი საექიმის ქუჩა)
წყალმომარაგების აღდგენის დრო გადაიწია 27/03/2025 13:00-მდე.
- ისანი, წინანდლის ქ.N 9-თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/27/2025 04:15 დან 3/27/2025 14:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება:
წინანდლის N 9-11 - არამიანცის და ინგოროყვას საავადმყოფოს - დღეს 3/27/2025 საბურთალო რაიონში, ა.ანტონოვსკაიას ქ. N9-თან წყალმომარაგების ქსელზე აუცილებელი ტექნიკური სამუშაოები ჩატარდება. სამუშაოების მიმდინარეობისას 3/27/2025 10:00 დან 3/27/2025 22:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: